Čím Vás okouzlíme?

Bojovník za vlasy krásnější...
Bude stále dokola bojovat proti nepovedeným barvám, neprofesionální práci, špatně zvolenému stylu. Vždy na Vaší straně, připraven se za Vaše vlasy prát, objevit se a zasáhnout vždy, když potřebujete:)
Michal Zapoměl
Bezmála dvacet let v říši před zrcadlem. Kadeřník tělem i duší, hair doctor, školitel, chápavý perfekcionalista s citem pro osobnost, detail... Zkrátka bez Michala by bylo na světě o pár nešťastných žen víc.
Nezapomínáme ani na pány
Samozřejmě se postaráme i o plnovous, pěstěný knír či bujnou hřívu. Jsme připraveni najít ten správný styl pro každého gentlemana. Pánský budoár v našem plzeňském salonu je tím správným místem pro Vás.

Salony Michal Zapoměl

Salon Michal Zapoměl v Plzni
Je to sen, je to zážitek, je to nepoznané... Přijďte k nám a užijte si péči, kterou si zasloužíte. Bude se o Vás starat tým profesionálů. Budete se cítit jako v bavlnce, pohádce... Víme co Vaše vlasy potřebují, víme co potřebujete Vy a víme jak toho dosáhnout. Těšíme se na Vás

Náš tým v Plzni

Michal Zapoměl
majitel, kadeřník
Mirka Pancová
recepční
Marko Szilagyi
kadeřník
Tomáš Kaláč
kadeřník

Salon Praha

Salon a kavárna Za Zrcadlem v Praze
Nová tajemná kavárna. Díky tomu, že jsme kavárnou a salonem bez dětí a domácích mazlíčků, jsme pohádkovým místem pro Vaše setkání a schůzky.

Náš tým Praha

Michal Zapoměl
majitel, kadeřník
Lea Trabaková
kadeřnice
Tomáš Gábor
kadeřník
Michal Bucher
kadeřník
Marcela Krausová
kadeřnice
Jaroslava Rigóvá
kadeřnice

Za Zrcadlem - Snové kafe

Vám nabízí: Italskou kávu Ramenzoni, zahradní limonády Bohemsca, RAW deserty, snídaně Říše za zrcadlem, tak to vidíme, tak vidíme Vás. Jste pro nás to zásadní, vážíme si Vaší důvěry. Pomůžeme Vám dotvořit Váš styl, zažijete proměnu, kouzlo které nečekáte. Svěřte se do našich rukou. Těšíme se na Vás.

Tým v kavárně

Z říše před zrcadlem

Michal vždy zajistí, že můj účes nevypadá nikdy jako účes. V podstatě na mě není poznat, že vůbec chodím ke kadeřnikovi. To dokáže jen opravdový mistr.
Lukáš Pavlásek
Michal? Elegance, šmrnc, pohoda, odpočinek, klid, profesionalita, péče o vlasy i o ducha. Jsem moc ráda, že jsem jednou zavolala Anče Geislerový, jestli nemá dobrýho kadeřníka. Michal není dobrej, ale perfektní! A s ním celá jeho salónní parta. Krása všech krás!
Klára Trojanová | Herečka
Salon jsem si vybrala, protože jsem s Michalem Zapomělem spolupracovala již delší dobu. Konkrétně od mých 13 let, kdy vyhrál soutěž Kadeřník Roku. Salon se stará hlavně o zdraví vlasů a vždy mi nabídne metodu, která mým vlasům svědčí a je šetrná. Ráda navštěvuji salon i kvůli lidem , kteří v něm pracují. Jsou milí, vstřícní a napomocní. Vždy se těsím na návštěvu.
Ester Berdychova | Modelka
Nejenom šaty, ale i vlasy dělají člověka. Stejně jako květiny potřebují i ony svou péči, jinak zahynou. Michal mi ukázal, jak si s vlasy hrát a zároveň zcela respektovat samu sebe, a právě tím si definitivně získal mé kudrnaté srdce. Má rád změnu a s chutí experimentuje, ale vždy s velkým citem pro mou přirozenost. Naučil mě, že starat se o své vlasy není přepych, ale zábavná samozřejmost.
Markéta Frösslová | Herečka
Co dodat. Ochota, servis, dokonalý interiér i atmosféra. Pouští se super uklidňující hudba a nádherně to tam voní A vlasy? Zázraky! Škoda, že na Facebooku těch hvězdiček není šest, dal bych s radostí.
Patrik Vogl | Recenze FB
Nejlepší salón, jaký jsem v životě navštívila, kde se už během prvního sezení moje zničené vlasy změnily k nepoznání. Už jsem ani nedoufala, ale díky neuvěřitelné profesionalitě, špičkové péči a ochotě, jsem odcházela jako nový člověk a to jsme teprve na začátku! Jsem neskutečně šťastná, a tímto ještě jednou velmi děkuji ! Těším se na další návštěvu!
Olivia Grynyuková | Recenze z FB